Spolu tvoríme Lepšiu dedinku. Spolu tvoríme lepšiu komunitu. Spolu tvoríme lepšie zážitky

O nás

Naše občianske združenie vzniklo v roku 2021. Odvtedy sa nám podarilo vytvoriť mnoho jedinečných projektov. Nedá nám nespomenúť samoobslužný bufet, ktorý si získal obľubu nielen u domácich ale aj turistov z celého Slovenska. Okrem vecí sa staráme aj o kultúrny zážitok- v letných mesiacoch pravidelne organizujeme letné kino, či Beh Brezovickým chotárom v októbri. Keďže úroveň života v našej dedinke chceme neustále zlepšovať pustili sme sa do najväčšieho projektu, ktorý nemá na Orave obdobu. Už tento rok vybudujeme 1. komunitnú útulňu na Orave a ty môžeš byť súčasťou!

Náš tím

Spoznajte bližšie našich ľudí

Samuel Kovalik

predseda/štatutár Lepšia dedinka o.z., vedúci tímu

Zakladateľ nášho OZtka. Snaží sa, aby naša dedinka neustále napredovala a bola prínosom aj pre celý región. Je head coach pri všetkých projektoch a podujatiach. Okrem iného nám zabezpečuje aj foto a video pre občianske združenie.

Rastislav Ujmiak

podpredseda Lepšia dedinka o.z.

Rasťo je náš rodák z Brezovice. Usadil sa síce v Bratislave, ale veľmi mu záleží aby sa jeho rodný kraj naďalej rozvíjal. Extra busy človek, ktorý tvorí s našim Samom tím hlavných decision-maker v OZtku.

Klaudia Bučková

Copywrite.Social media specialist

Vždy sa nám postará o sladké a úhľadné texty na naše projekty. Okrem iného sleduje nové inovácie a trendy na sociálnych sieťach. Odkonzultuje a vylepší všetko do dokonalosti. Ďakujeme Klaudi!

Lívia Sirotová

Správa sociálnych sietí Lepšia dedinka o.z.

Lívia sa nám ozvala ako študentka FMK v odbore marketingová komunikácia. Takú sme potrebovali ako soľ! Zanietencov pre správu sociálnych sietí nie je nikdy dosť.

odborníčka na granty/dotácie

Vďaka Zdenke sa nám podarilo získať grant na útulňu a ihneď nám dokázala, že je v tom ako doma! Preto ju veľmi radi vítame v našom tíme- bez financií nie sú projekty 😀