Naše projekty

KOMUNITNÁ ÚTULŇA NA ORAVE 2023

Náš najväčší projekt doposiaľ. Vďaka crowdfunding kampani na donio.sk sa nám podarilo vďaka 289 podporovateľom vyzbierať cez 8000€. Získali sme aj pár ďalších grantov vďaka čomu by sme chceli začať s výstabou už toto leto! Viac o celom projekte útulne môžeš nájsť sem:

https://www.donio.sk/prva-komunitna-utulna-na-orave

SAMOOBSLUŽNÝ BUFET

Bol to náš prvý oficiálny projekt pod záštitou OZtka. Bufetík slúži na dobrovoľnej báze. Vyber si niečo zo sladkosti, nápojov a zanechaj nám nejakú drobnú v pokladničke- potešíme sa a minimálne nakúpime niečo ďalšie pod zub.

LESNÁ HOJDAČKA

Počas jesennej prechádzky sa nám naskytol nádherný pohľad na panorámu Babej hory, či Oravskej priehrady. Neváhali sme ani sekundu a ihneď sme sa v najbližších dňoch pustili do práce. Od novembra 2021 môžete teda nájsť hojdačku už aj v Brezovici. A nedá sa nám nepochváliť- doteraz si ju vyhľadalo cez 460 000 ľudí!

LETNÉ KINO

Od roku 2019 organizujeme každé leto rozprávkový a filmový zážitok na futbalovom ihrisku v Brezovici. Vďaka nadrozmernému filmovému plátnu sa stávame jedným z jedinečných letných kín na Orave. Za 2 roky si letné kino získalo veľkú obľubu, vďaka čomu nás nenavštevujú len domáci obyvatelia. Veríme, že tento rok nás navštíviš aj ty!

BEH BREZOVICKÝM CHOTÁROM

Po letnom kine sme uvažovali priniesť aj niečo pre športových nadšencov. V októbri 2021 sa nám podarilo zorganizovať bežecký pretek s názvom Beh Brezovickým chotárom, kde sa stretlo vyše 110 oravských bežeckých nadšencov. Vďaka záveru sezóny sme privítali aj aktualnu TOP bežeckú 5ku Oravy!

PRISPEJ NA NAŠE PROJEKTY

Robíme všetko preto, aby sme sa tu mali lepšie. Vkladáme náš voľný čas do projektov, ktoré sú prospešné pre celý región. Zanechaj nám pár €, určite nám pomôžu pri aktuálnom projekte útulne, či organizácií letného kina